Monika Kušková-Čorňáková, ředitelka agentury WEST MEDIA

Rozhovor s ředitelkou agentury, Monikou Kuškovou-ČorňákovouWEST MEDIA má předpoklady připravit celkovou strategii Vašich komunikačních aktivit stanovením přesné cílové skupiny vhodné pro Vaše služby či výrobky, profesionálním výběrem médií, celkovým zpracováním kampaně až po závěrečné vyhodnocení Vašich aktiv

Moniko, jak dlouho působíte v oboru?
V oboru působím více než 16 let.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?
Na své práci oceňuji především její kreativní rozměr a také viditelné výsledky při rozvoji potenciálu a úspěchu našich klientů, který jde ruku v ruce s úspěchem agentury.

Co Vás v práci inspiruje?
Inspiraci nacházím v každé nové výzvě. Velkou inspirací je pro mne vždy povedený výsledek, na kterém se podílí náš tým, a s nímž je klient spokojen. 

Na co ze svého profesního života jste pyšná?
Pyšná jsem na to, že WEST MEDIA je úspěšnou a stabilní společností, která v letošním roce oslaví 19 let své existence. Co se týká práce pro naše klienty, nerada bych některou upřednostňovala, ale přiznávám, že opravdovou pracovní euforii mi přinesla skutečnost, že WM byla součástí týmu města Plzně, který pracoval na získání titulu Evropské hlavní město kultury 2015. Plzeň kandidaturu vyhrála a já považuji tuto úžasnou výhru za úspěch, se kterým se můžeme pochlubit i my.

Proč by měl klient chtít pracovat s Vaším týmem WEST MEDIA?
Každý klient v týmu agentury nalezne nejen precizního vykonavatele, ale zejména skutečného partnera. V agentuře vládne příjemná atmosféra, a to i tehdy, pokud pracujeme pod velkým stresem a tlakem.

Co se Vám líbí na win-win networku?
win-win network pro nás představuje další novou výzvu. Spolupráce s win-win networkem je pro mne a mé kolegy něco nového, neotřelého a ojedinělého, a to se nám líbí. 

Co je pro Váš kraj charakteristické a odlišuje ho od ostatních krajů v ČR?
Plzeňský kraj žije kulturou, průmyslem a pivovarnictvím. Neznám jiný kraj, ve kterém se natolik prolíná pivovarnictví, těžký průmysl a kultura. Ačkoliv se může zdát, že jdou tato odvětví proti sobě, opak je pravdou. V Plzeňském kraji působí několik celosvětově úspěšných společností, jakými jsou například ŠKODA TRANSPORTATION, PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, STOCK PLZEŇ-BOŽKOV a BOHEMIA SEKT. Je nám potěšením, že pro mnohé z nich jsme se stali partnery.

Copyright © win-win institute s.r.o.