Tomáš Bojda, majitel a ředitel agentury Seventy7


Rozhovor s majitelem a ředitelem agentury, Tomášem BojdouTomáši, jak dlouho působíte v oboru ?
Já jsem vlastně nikdy nic jiného nedělal. Celý můj pracovní život, a to už od školy, se pohybuji v marketingu a obchodu.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví? 

Marketing spojuje 3 věci, které mě baví: kreativita, obchod a nové trendy a technologie.

Co Vás v práci inspiruje? 
Tato otázka mi již byla v minulosti několikrát položena a já jsem vždycky pátral po odpovědi, která by zněla inteligentně. Bojoval jsem s tím, co se mi vždycky chtělo odpovědět: všechno. Ale teď už nic inteligentního hledat nebudu. Myslím si, že ta otázka je zavádějící. Praxe ukazuje, že buď se člověk nechává pro svoji práci inspirovat nebo ne. Je to postoj. A pak ho může inspirovat takřka všechno. Já jsem jako houba, všechno vnímám. A ono to pak na mě v tu pravou chvíli vyskočí.

Na co ze svého profesního života jste pyšný? 

Mám agenturu, která funguje. Nebo spíše je to ten skvělý tým, na který jsem pyšný. To není zrovna málo. 

Proč by měl klient chtít pracovat s Vaším týmem seventy7?

Jak který klient. Myslím, že nejsme pro každého. Náš přístup je hodně business a výkonový. Náš klient musí mít rád cíle, dlouhodobou systematickou práci a chuť bořit stereotypy. Jenom tehdy si budeme rozumět. Takový klient nás bude milovat. Bude si lebedit ve vymýšlení nových postupů a nového obsahu svojí komunikace. Bude spokojeně sledovat naplňování svých cílů a bude se radovat z nových spokojených zákazníků.

Co se Vám líbí na win-win networku? 
Nadšení pro věc. Obrovská síla, která může dokázat mnoho dobrého.

Copyright © win-win institute s.r.o.